Детально про скло

Види та особливості оздоблення віконних укосів

Навіть дуже акуратна робота, пов'язана з монтажем пластикових вікон, неминуче призводить до пошкодження віконного прорізу, так чи інакше, виникають вибоїни або тріщини, які потрібно буде потім закрити. Тому правильна установка віконних відкосів - важливий момент в процесі монтажу пластикових вікон. Після того, як сам склопакет зайняв призначене йому місце, настає час установки укосів.


Першим ділом поверхню навколо встановленого склопакета потрібно очистити і вирівняти, видаливши бруд, шерховатая і нерівності. Далі стіни штукатуряться, вирівнюються кути укосу, а потім - штукатурять і самі відкоси.


Дерев'яні відкоси є одним з найбільш елітарних рішень, оскільки і виглядають вони респектабельнее інших, і матеріали, які використовуються при їх виготовленні повністю натуральні - це, як правило, деревина з благородних або ж хвойних порід дерева. Ширина такого укосу становить 18 мм, його необхідно точно підігнати під віконний проріз. Після цього відкоси грунтуються і фарбуються в два шари і встановлюються. Втім, зовсім не обов'язково вдаватися до настільки дорогому способу, існують варіанти і простіше.


Одним з найбільш популярних рішень в наші дні вважаються пластикові відкоси, які крім усього іншого прості в установці і зручні в експлуатації. Додатковою перевагою буде й те, що в даному випадку матеріал з якого виготовлений склопакет, і матеріал укосу один і той самий. За рахунок цього при можливих перепадах температури пластиковий склопакет і пластиковий профіль розширюються абсолютно однаково. Зручно і те, що пластикові панелі не потребують будь-якої додаткової обробці, а сама установка не займає надто багато часу.


Не менш популярним рішенням при створенні відкосів є використання будівельної ПВХ панелі, але тут є додаткова умова: потрібно використовувати міцну панель з поверхнею захищеної від ультрафіолету. У більшості випадків це так звані сендвіч панелі, що включають в себе вологостійкий лист і шар утеплювача.


Відкоси, створені із застосуванням гіпсокартону, вже давно вважаються традиційними. У більшості випадків, це різновиди вологостійкого гіпсокартону, стійкого до конденсату, яка не рідко з'являється на вікнах. Так само цілком можна обробити належним чином звичайний гіпсокартон, завдавши на нього в кілька шарів спеціальну грунтовку або ж вологозахисний склад.


Контакти

Адреса:
Київ, пр-т Повітрофлотський,52

Телефон:
(044) 360 25 26  (067) 179 22 33

Моб. телефон:
(063) 040 67 67  099-179-22-33

Email:
892508@ukr.net