Склопакет — один з найважливіших елементів віконної конструкції. Він займає майже 90% від усієї площі вікна і забезпечує вікна оптимальними функціональними властивостями. Розглянемо поняття склопакету. Склопакет - це складна конструкція, що складається з одного або декількох стекол, які розподілені по периметру дистанційною рамкою. Рамки герметично склеюються герметиком та утворюють герметичні камери, що заповнюються інертним газом чи повітрям.
В залежності від кількості повітряних камер склопакети поділяються на класи: однокамерні, двокамерні, трикамерні і п’ятикакмерні. Однокамерні склопакети складаються з двох стекол, відрізняються економічною ціною, гірше пропускають денне світло та погано утримують тепло у приміщенні. Найчастіше однокамерні склопакети використовують для скління балконів та неотоплюваних приміщень. Двокамерні склопакети мають набагато кращі характеристики — добре захищають приміщення від шуму, відмінно зберігають тепло. Такі склопакети мають три скла. Ширина скла обирається в залежності від уподобань замовника.
Від якості склопакету багато в чому залежить комфорт у приміщенні. Вдало підібраний варіант склопакету забезпечує звукоізоляцію, енергозбереження, теплоізоляцію та створює захист від сонця.
Особливий тип склопакетів — це енергозберігаюч склопакети. Незважаючи на погодні умови, такі конструкції здатні утримувати тепло у приміщенні. Енергозберігаючі склопакети покривають спеціальним шаром оксида срібла, який прекрасно зберігає теплоенергію. Варто зазначити, що з такими склопакетами можна зекономити до 40% коштів на оплату комунальних послуг.
Тих, кому постійно заважають шумові ефекти з вулиці, зацікавлять звукоізолюючі склопакети. Задля цього у склопакетах застосовуються щільне притискання стулок та спеціальні розміри між камерами. Протиударні склопакети встановлюються для скління вітрин, важливих об’єктів та ін. У таких склопакетах використовують скло, що складається з декількох шарів. Також наноситься броньована плівка або застосовується технологія “триплекс”. Уберегти помешкання від зайвого випромінювання ультрафіолету допоможуть сонцезахисні склопакети. Для створення таких склопакетів використовують рефлекторне або загартоване скло.
Як видно, є чимало варіантів для вибору. Але не слід забувати про якість стеклопкакету. ТМ “Віконечко” у своїх роботах використовує склопакети швейцарської компанії Glastrosch. Компанія Glastrosch — світовий лідер у галузі виробництва енегрозберігаючих склопакетів. Ви переконаєтеся в тому, що склопакети служитимуть упродовж тривалого часу та зберігатимуть тепло- та звукоізоляцію. Складові склопакетів Glastrosch відповідають усім вимогам на ринку віконних послуг. Ви отримаєте кваліфіковану консультацію щодо вибору якісних та надійних склопакетів, звернувшись до спеціалістів ТМ “Віконечко”. Контактна інформація: м.Київ, пр-т Повітрофлотський,52; м.Вишгород, пр-т Шевченка 7А. Адреса потужностей виробництва: м.Вишгород, вул.Київська, 10, телефони: (044) 360 25 26 / (063) 040 67 67.
Адреса:
Київ, пр-т Повітрофлотський,52
Телефон:
(044) 360 25 26 (067) 179 22 33
Моб. телефон:
(063) 040 67 67 099-179-22-33
Email:
892508@ukr.net